فساد سنگین در یک باشگاه لیگ برتری

فساد سنگین در یک باشگاه لیگ برتری

آفتاب نیوز :

چند وقت پیش بود که پرونده فساد مس رفسنجان در لیگ برتر ابعاد رسانه ای پیدا کرد و بررسی این پرونده هنوز ادامه دارد. پرونده ای که سرآغاز مبارزه با فساد سیستماتیک است و مسیولین به طور جدی پیگیر برخورد با این موضوع هستند. پای افراد مختلفی به پرونده فساد در رفسنجان باز شده است و برخورد با متخلفین همچنان ادامه دارد. افرادی که سکه گرفته اند تا هوای این باشگاه را داشته باشند و حالا نوبت به برخورد با آن ها رسیده است.

طبق پیگیری های خبرنگار طرفداری مشخص شد پس از به سرانجام رسیدن پرونده مس رفسنجان، مسیولان سراغ یک باشگاه لیگ برتری دیگر می روند. این باشگاه در فصل جاری لیگ برتر بازیکنان زیادی را جذب کرده است و حتی چند مورد از این بازیکنان، گزینه های استقلال و پرسپولیس بودند که هایجک شدند.

طبق پیگیری های رسانه طرفداری مشخص شد رد پای یکی از سرمربیان مطرح فوتبال ایران در این پرونده دیده می شود و چند فرد رسانه ای هم در این فساد گسترده نقش داشته اند. شنیده می شود این باشگاه بیشتر از مس رفسنجان هزینه کرده است و باید دید در ادامه چه اتفاقاتی رخ می دهد. نهاد های نظارتی به شدت در حال بررسی پرونده های فساد در فوتبال هستند و یکی پس از دیگری تخلفات را بررسی می کنند./جهان مانا

فساد سنگین در یک باشگاه لیگ برتری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فساد سنگین در یک باشگاه لیگ برتری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فساد سنگین در یک باشگاه لیگ برتری"، کلیک کنید.