فوتبالی ارایه دادیم که در شان فولاد خوزستان بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

فوتبالی ارایه دادیم که در شان فولاد خوزستان بود - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انین، احمد آل نعمه یکشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی تیمش با تیم هوادار، اظهار کرد: ما بازی را ارایه دادیم که 2 نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول بسیار بد بودیم و بازیکنانمان کمی گیج می زدند و آنچه آقای ویسی از آنها خواسته بود را به نحو احسن انجام ندادند.

وی افزود: در نیمه دوم با صحبت هایی که بین دو نیمه انجام شد، دیدید که فولاد بر بازی مسلط بود. بازی که می توانستیم با اختلاف دو سه گل برنده آن باشیم اما با نتیجه تساوی به پایان رسید. امشب فوتبالی را ارایه دادیم که در شان باشگاه فولاد و مردم خوزستان بود ولی نتیجه باب دل ما نبود.

مربی فولاد گفت: می دانستیم با یک تیم بسیار خوب بازی داریم که در خط حمله آن نفرات بسیار خوب و با کیفیتی وجود دارد. در لحظات آخر دچار بی تمرکزی شدیم. البته اگر 10 نفره نمی شدیم و بازیکن ما آن کار را انجام نمی داد، قطعاً برنده این بازی بودیم.

وی بیان کرد: قطعاً به بازیکن جوان بازی دادن تبعات دارد، البته با توجه به اینکه در جدول در شرایط خوبی نیستیم بازیکنان جوانمان هم این درک را از شرایط تیم دارند. قطعاً ما هم نیاز به روانشناس داریم ولی مربی با تجربه ای داریم که 17،18 سال است در فوتبال ایران مربیگری می کند و می داند با جوان ها چگونه صحبت و از آنها استفاده کند.

فوتبالی ارایه دادیم که در شان فولاد خوزستان بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوتبالی ارایه دادیم که در شان فولاد خوزستان بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوتبالی ارایه دادیم که در شان فولاد خوزستان بود – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.