فیلم| تولد سه توله شیر آسیایی در خطر انقراض

فیلم| تولد سه توله شیر آسیایی در خطر انقراض

آفتاب نیوز :

باغ وحش لندن پذیرای سه توله شیر از یک زیرگونه در حال انقراض است.

سه قلو های تازه متولد شده شیر های آسیایی هستند، گروهی در معرض خطر انقراض با جمعیت وحشی که تنها 600 تا 700 تخمین زده می شود.

این توله ها از آریا 7 ساله و پدر 14 ساله به نام بانو متولد شدند. آریا و بانو در باغ وحش لندن به عنوان بخشی از برنامه پرورش حفاظتی بین المللی آن نگهداری می شوند که شامل حفاظت از جمعیت مهمی از گربه های بزرگ است.

باغ وحش گفت که آن ها در یک منطقه یافت می شوند، جنگل گیر در گجرات در هند، که آن ها را در برابر شیوع بیماری یا بلایای طبیعی آسیب پذیر می کند.

کاترین سندرز، از مسیولان باغ وحش، گفت: در زمانی که تصور می شود جمعیت شیر های آسیایی فقط 600 تا 700 باشد، افزودن سه توله به این تعداد افزایش قابل توجهی است.

وی افزود: آریا ثابت می کند که برای سه توله اش یک مادر دوست داشتنی است و ما توانسته ایم لحظات دلچسبی را از طریق دوربین های مخفی مشاهده کنیم، از اولین تغذیه آن ها تا اولین قدم های آنها. توله شیر ها هر روز قوی تر می شوند و ما از پیشرفت آن ها خوشحالیم.

تا کنون، آن ها در داخل لانه ای که سفارشی ساخته شده اند، باقی مانده اند، اما ممکن است با گرم تر شدن هوا شروع به گردش در خارج کنند و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد نگاهی اجمالی به اعضای جدید باغ وحش داشته باشند.

فیلم| تولد سه توله شیر آسیایی در خطر انقراض

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| تولد سه توله شیر آسیایی در خطر انقراض" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| تولد سه توله شیر آسیایی در خطر انقراض"، کلیک کنید.