قدردانی آیت الله رییسی از مردم

قدردانی آیت الله رییسی از مردم

رییس جمهور با بیان اینکه امروز به برکت غیرت و شجاعت فلسطینی ها، بر همگان روشن شده کاخ پوشالی صهیونیسم، سست تر از خانه عنکبوت است، تصریح کرد: حضور حماسی و درخور سپاس و تحسین مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، پیام رسایی برای استکبار جهانی است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انین، سید ابراهیم رییسی در پیامی به منظور قدردانی از ملت هوشیار و قدرشناس ایران، حضور حماسی امروز آنان در راهپیمایی روز جهانی قدس پیامی رسا برای استکبار جهانی دانست که ظلم و غصب، تجاوز و آدم کشی همواره محکوم به شکست است و مسلماً این حرکت جهانی و عمومی به نتیجه خواهد رسید و جهانیان نظاره گر تحقق وعده صادق الهی و نابودی رژیم صهیونیستی خواهند بود.

متن پیام رییس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت هوشیار و قدرشناس ایران حماسه حضور با شکوه، الهام بخش و غرورآفرین شما ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی در روز جهانی قدس امسال، صحنه های ماندگاری از یکپارچکی و انسجام ملی در حمایت و همدلی با ملت مظلوم و مقتدر فلسطین و غزه را در این برهه حساس، در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.

امروز که به برکت غیرت و شجاعت فلسطینی ها، بر همگان روشن شده کاخ پوشالی صهیونیسم، سست تر از خانه عنکبوت است، این حضور حماسی و درخور سپاس و تحسین، پیام رساتری برای استکبار جهانی است که ظلم و غصب، تجاوز و آدم کشی همواره محکوم به شکست است و مسلماً این حرکت جهانی و عمومی به نتیجه خواهد رسید و جهانیان نظاره گر تحقق وعده صادق الهی و نابودی رژیم صهیونیستی خواهند بود.

اینجانب در برابر حضور آگاهانه مردم بزرگ ایران و همه ملت های آزاده جهان، سر بر آستان ربوبی می سایم و از آحاد مردم ایران، گروه ها و تشکل های مختلف سیاسی، فرهنگی و دینی که با لبیک به پیام تاریخی و ابتکار راهبردی امام راحل عظیم الشان و دعوت رهبری معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و بر اساس تکلیف انسانی و دینی با حضوری پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال دین خود را به مظلومان فلسطین و کودکان بی گناه و معصوم این سرزمین ادا نموده و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حامیانش و در راس همه آنها آمریکا، نشان دادند، صمیمانه سپاسگزارم و از خداوند متعال در این روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اقتدار، عزت و بالندگی روز افزون جبهه مقاومت و نابودی اشغالگران قدس را مسیلت دارم.

سید ابراهیم رییسی

رییس جمهوری اسلامی ایران

قدردانی آیت الله رییسی از مردم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی آیت الله رییسی از مردم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی آیت الله رییسی از مردم"، کلیک کنید.