قلم قرمز قلعه نویی روی نام 2 لژیونر

قلم قرمز قلعه نویی روی نام 2 لژیونر

به گزارش خبرگزاری انین؛ تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت 15:30 پنجشنبه 17 خرداد در هفته پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی 2026 در زمین حریف به مصاف هنگ کنگ می رود. پیش از این درخصوص در «فرهیختگان» به این موضوع اشاره کرده بودیم که به نظر می رسد برای این سفر، شاگردان امیر قلعه نویی احتمالا با دردسرهایی مواجه شوند.

بع گزارش فرهیختگان، تا پیش از این هواپیمایی وارش به واسطه ارتباط مدیرانش با سرمربی تیم ملی پروازهای اختصاصی و چارتر تیم ملی به کشورهای مختلف را هماهنگ می کرد اما از آنجا که به دلایل فنی این ایرلاین توانایی لازم برای اعزام ملی پوشان به کشور هنگ کنگ را نداشته، فدراسیون فوتبال با درخواست از فیفا این موضوع را مطرح کرده است تا فدراسیون جهانی این مشکل را با تهیه بلیت برای ملی پوشان ایران در سفر به هنگ کنگ حل وفصل کند.

این درحالی است که برای تهیه بلیت ملی پوشان برای پرواز به هنگ کنگ، امیر قلعه نویی لیست خود را به فدراسیون فوتبال ارایه کرده که در این لیست نامی از احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد دو ملی پوش باسابقه و البته کاپیتان های اول و دوم تیم ملی در این لیست دیده نمی شود تا مشخص شود این دو بازیکن در پروسه جوانگرایی امیر قلعه نویی برای تیم ملی، نفراتی هستند که از فهرست خارج شده تا جای خود را به جوان ترها بدهند.

این دو بازیکن در اردوی اخیر تیم ملی در تعطیلات عید و برای دو دیدار برابر ترکمنستان نیز از سوی قلعه نویی به تیم ملی دعوت نشده بودند تا این گمانه زنی شدت بگیرد که سرمربی تیم ملی دیگر قصد استفاده از این نفرات را ندارد. بااین حال به خاطر درخشش نسبی حاج صفی در بازی های اخیر تیم باشگاهی اش در یونان انتظار می رفت کاپیتان تیم ملی برای اردوهای اخیر تیم ملی در فهرست نهایی قرار بگیرد که تا امروز این امر محقق نشده است.

258 258

قلم قرمز قلعه نویی روی نام 2 لژیونر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلم قرمز قلعه نویی روی نام 2 لژیونر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلم قرمز قلعه نویی روی نام 2 لژیونر"، کلیک کنید.