لیگ آزادگان؛ جدال «مرگ و زندگی» در یزد

لیگ آزادگان؛ جدال «مرگ و زندگی» در یزد

انین/یزد حساس ترین دیدار هفته سی و دوم لیگ آزادگان در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار می شود؛ در این دیدار شیرازی ها مقابل اصلی ترین رقیب فصلشان یعنی چادرملو اردکان قرار می گیرند.

مسابقات لیگ آزادگان فوتبال کشور، به سی ودومین هفته رسید و در شرایطی که در لیگ برتر، رقابت برای قهرمانی و بقا با حساسیت بسیار زیادی دنبال می شود، در لیگ آزادگان نیز به همین شکل است.

رای دیدار دیدار جنجالی فجر مقابل استقلال ملاثانی تاثیر بسیار زیادی بر روند جدولی مسابقات در مسیر صعود به لیگ برتر گذاشت و باعث شد فجری ها از چادرملو اردکان پیشی بگیرند.

جدال دو تیم چادرملو اردکان و فجر سپاسی شیراز از ساعت 19:30 فردا (پنجشنبه 10 خرداد) در ورزشگاه شهید نصیری یزد حکم «مرگ و زندگی» را برای هر دو تیم دارد، چرا که پیروزی در این دیدار منجر به پرواز به لیگ برتر خواهد شد؛ و همچنین شکست در آن چیزی به جز از دست رفتن سهمیه لیگ برتر را به همراه نخواهد داشت؛ نا گفته نماند که تیم فجر سپاسی با تساوی در این دیدار می تواند امیدهایش را حفظ کند؛ اما نتیجه تساوی برای چادرملو اردکان هیچ ارزشی ندارد.

شاگردان «سعید اخباری» اگر می خواهد پس از 20 سال دوباره حال و هوای سطح اول فوتبال ایران را به یزد برگردانند، و پس از اینکه شهید قندی در لیگ پنجم فوتبال ایران حضور داشت بار دیگر این استان را به اطلس جغرافیای لیگ برتر اضافه کنند، راهی به جز پیروزی در جدال حساس مقابل فجر شهید سپاسی ندارند.

تیم «مهدی رجب زاده» تنها 14 گل در بازی های فصل دریافت کرده و در آمار بسیار قابل توجه شکست با اختلاف بیش از یک گل را تجربه نکرده است!؛ و در نیم فصل با کسب 33 امتیاز در مکان چهارم جدول نشست و در نیم فصل دوم تا به این جای لیگ موفق به کسب 34 امتیاز شده و پس از چادرملو که قهرمان نیم فصل شده بود، در رده دوم جدول قرار گرفته است.

دو تیم بعد از دیدار این هفته دو بازی دیگر پیش رو دارند؛ فجرسپاسی پس از چادرملو با پارس جنوبی جم و مس سونگون ورزقان روبرو خواهد شد؛ و چادرملو اردکان هم مقابل دریا کاسپین و شاهین بندرعامری بوشهر صف آرایی خواهد کرد؛ که هر دو حریف چادرملو  این روزها فقط و فقط به تلاش برای بقا فکر می کنند؛ و همین موضوع می تواند مسیر صاف و ساده ای که مقابل اردکانی ها قرار گرفته را سخت و ناهموار سازد.

اما شک نکنید که کلید صعود به لیگ برتر در گرو به اهتزاز درآوردن پرچم پیروزی در ورزشگاه شهید نصیری یزد است.  

پایان خبر انین

لیگ آزادگان؛ جدال «مرگ و زندگی» در یزد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ آزادگان؛ جدال «مرگ و زندگی» در یزد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ آزادگان؛ جدال «مرگ و زندگی» در یزد"، کلیک کنید.