لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: فقط پشیمانی برایمان ماند/صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم

لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: فقط پشیمانی برایمان ماند صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: می توانستیم در ست نخست برابر صربستان با اختلاف 10 امتیازی برنده مسابقه باشیم اما این اتفاق متاسفانه نیفتاد و فقط پشیمانی بعد از باخت برایمان ماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری انین، ششمین دوره لیگ ملت ها در گروه مردان از روز سه شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران بامداد پنج شنبه به مصاف صربستان رفت و سه بر یک مغلوب حریف شد.

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از این مسابقه اظهار کرد: می توانستیم در ست نخست برابر صربستان خیلی راحت حتی با اختلاف 10 امتیازی برنده مسابقه باشیم، خیلی از حریف پیش بودیم، اما این اتفاق متاسفانه نیافتاد و فقط پشیمانی بعد از باخت برایمان باقی ماند.

عبادی پور با تاکید بر این که نباید چنین اتفاقاتی در والیبال ایران رخ دهد، تصریح کرد: اگر در امتیازات برابر بودیم می گفتم آن ها با تجربه تر عمل کردند و ما را بردند، اما وقتی 6 امتیاز از حریف پیش هستید نباید ست را واگذار کنید این یکی از بزرگترین ضعف های ایران در تمام مسابقات است.

وی خاطرنشان کرد: این واگذاری ست با وجود اختلاف امتیاز داشتن از حریف به دلیل عدم تمرکز و کنترل روی بازی رخ می دهد و متاسفانه نمی توان کاری کرد. فقط می توانم به تیم صربستان تبریک بگویم و امیدوارم که در دیدار های بعد به بهترین شکل عمل کنیم.

صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم/ هر بازی برای ایران حکم فینال دارد

 آرمان صالحی بعد از شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان، اظهار کرد: مسابقه خوبی بود. تیم ایران در ابتدا بر مسابقه مسلط بود. ست اول کاملاً مسلط بودیم و اختلاف حتی به هفت، هشت امتیاز هم رسید.

وی با بیان این که تیم ایران نتوانست از فرصت های خود استفاده کند و در ست اول پیروز شود، گفت: در چنین مسابقاتی ست اول اهمیت زیادی دارد. در کل نتوانستیم از فرصت ها درست استفاده کنیم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران، در ادامه تاکید کرد: در گیم دوم بازی شروع خوبی داشتیم و توانستیم پیروز شویم، اما بازی خوب ایران ثبات نداشت. در ادامه صربستان از این موضوع استفاده کرد و توانست از فرصت های خود استفاده کند و به پیروزی برسد.

صالحی درباره مسابقات آینده تیم ایران افزود: هر بازی برای ایران حکم فینال دارد و تمام تلاشمان را انجام می دهیم که مقابل ایتالیا بهترین عملکردمان را ارایه دهیم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر روز شنبه پنجم خرداد در دومین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف ایتالیا می رود.

لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: فقط پشیمانی برایمان ماند/صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: فقط پشیمانی برایمان ماند/صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: فقط پشیمانی برایمان ماند/صالحی: از ثبات لازم برخوردار نبودیم"، کلیک کنید.