ماجرای ربوده شدن همیار محیط زیست؛ داریوش احمدی کجاست؟

ماجرای ربوده شدن همیار محیط زیست؛ داریوش احمدی کجاست؟

آفتاب نیوز :

بعد از این اتفاق سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: طی صحبتی که با یگان محیط زیست سوادکوه انجام دادیم، داریوش احمدی همیار محیط زیست بوده که به همراه دوست خود در منطقه ای به نام ارده کوه در حال گشت زنی بوده و به 2 فرد برخورد می کنند که به ظاهر شکارچی بوده اند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه همیار محیط زیست به طرف آن دو فرد می رود، دوست او فرار کرده و به سمت شهر باز می گردد و به مادر او می گوید که داریوش ربوده شده است. انگیزه این فرد از این حرف مشخص نیست. بعد از آن مادر او به محیط زیست و نیروی انتظامی اعلام می کند که فرزند او ربوده شده است.

محبت خانی افزود:، اما بعد از پیدا شدن، این فرد اعلام کرد که ربایشی در کار نبوده و بین ما درگیری اتفاق نیفتاده است.

امروز هم این فرد داریوش احمدی پور در فیلمی که از خود منتشر کرد، اعلام کرد «هیچ ربودنی در کار نبوده است و گفت، چون این فصل مرال ها برای تغذیه به کنار چشمه ها می آیند، ما برای حفاظت از این حیوانات در آن منطقه بودیم که متوجه 2 نفر شکارچی شدیم.

من گوشی خود را به دوستم دادم که فیلم بگیرد و خودم به سمت آن دو نفر رفتم. متاسفانه دوستم منتظر نشد که بقیه ماجرا را ببیند و رفت. من به سمت آن ها رفتم و برایشان از اهمیت مرال گفتم و اینکه مساله حفاظت چقدر مهم است و آن ها از شکار منصرف شده و رفتند، اما دوست من به مادرم چیزی را گفت که اتقاق نیفتاده است.»

ماجرای ربوده شدن همیار محیط زیست؛ داریوش احمدی کجاست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای ربوده شدن همیار محیط زیست؛ داریوش احمدی کجاست؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای ربوده شدن همیار محیط زیست؛ داریوش احمدی کجاست؟"، کلیک کنید.