مجری بی‌بی‌سی خواستار «ترور» ترامپ شد!

مجری بی‌بی‌سی خواستار «ترور» ترامپ شد!

یکی از مجریان شبکه بی‌بی‌سی جهانی » خواستار ترور رئیس جمهور سابق آمریکا شد!

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری انین به نقل از راشاتودی، دیوید آروناویچ، مجری انگلیسی شبکه بی‌بی‌سی جهانی در پیامی در شبکه اجتماعی فضای مجازی خواستار ترور دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق و نامزد کنونی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا شد!

آروناویچ که پس از واکنش‌های گسترده، این پیام خود را پاک و آن را «مزاح» توصیف کرد، در «شبکه اجتماعی در فضای مجازی» نوشت: اگر جای (جو) بایدن بودم، دست می‌جنباندم و به استناد اینکه ترامپ تهدیدی برای امنیت آمریکاست، دستور قتل او را می‌دادم»!

آروناویچ که مجری برنامه «جلسه توجیهی» در رادیو۴ بی‌بی‌سی جهانی است، این پیام را با «هشتگ SCOTUS» منتشر کرده است که به تاییدیه دیوان عالی آمریکا اشاره دارد. براساس این تاییدیه، روسای جمهور پیشین این کشور بابت اقداماتشان در دوران تصدی کرسی ریاست جمهوری، «مصونیت مطلق» دارند. آروناویچ بعد از پاک کردن این پیام، نوشت که «جمعی از راست‌های افراطی» او را به تحریک به خشونت متهم کرده‌اند.

دیوان عالی آمریکا دیروز در حکمی اعلام کرد که بر مبنای «ساختار قانون اساسی ما که تفکیک قوا را تضمین می‌کند، رئیس جمهور به واسطه استفاده از اختیاراتش ذیل قانون اساسی، نباید تحت پیگرد قرار گیرد و تصمیم‌های او در دوران عهده‌داری این مقام مستلزم حدی از مصونیت قضایی است.»

ترامپ همواره پیگرد قانونی و صدور کیفرخواست علیه وی را تحت تاثیر انگیزه‌های سیاسی و آن را «پاپوش» خوانده که دولت بایدن برای او ساخته است!

مجری بی‌بی‌سی خواستار «ترور» ترامپ شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجری بی‌بی‌سی خواستار «ترور» ترامپ شد!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجری بی‌بی‌سی خواستار «ترور» ترامپ شد!"، کلیک کنید.