مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد به کار خود پایان داد

مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد به کار خود پایان داد

به گزارش انین از خراسان، حسین غیاثی در گفتگویی از به پایان رسیدن مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد خبرداد و اظهارکرد: این دوره از مسابقات، پس از کش و قوس های فراوان با قهرمانی تیم «سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد» به پایان رسید.

وی با بیان اینکه مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور 320 تیم شرکت کننده به عنوان بزرگترین رویداد فوتسال شهری کشور در ایام ماه مبارک رمضان شناخته شد، گفت: همین گستردگی و تعدد تیم های شرکت کننده توانست شب های گرمی را برای دوستداران این رشته ورزشی رقم بزند.

غیاثی افزود: در این دوره از مسابقات که به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد انجام شد، 320 تیم در 10 سالن سطح شهر با یکدیگر رقابت کردند و طی آن 32 تیم در هر سالن به صورت 8 گروه 4 تیمی با هم مسابقه دادند و در پایان یک ماراتن سنگین، 3 تیم از هر سالن به مرحله حذفی صعود کردند.

وی تصریح کرد: در این مرحله براساس قرعه، 2 تیم از 30 تیم مستقیما شانس رسیدن به مرحله بعد را پیدا کرد و 28 تیم دیگر 14 بازی حذفی را برگزار تا در پایان تکلیف 16 تیم صعود کرده به مرحله یک سی ودوم نهایی مشخص شود.

معاون سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد مقدس گفت: ماراتن سنگین فوتسال جام رمضان مشهد با صعود 4 تیم برق ماهان، انصارالحجه، سازمان فرهنگی و پوشاک جزیره خضرا به نیمه نهایی همراه بود.

غیاثی با بیان اینکه در مرحله نیمه نهایی 2 تیم پُرستاره تر، یعنی انصارالحجه و سازمان فرهنگی مطابق انتظار با غلبه بر حریفان به دیدار نهایی رسیدند، افزود: این تیم های برق ماهان و پوشاک جزیره خضرا بودند که بازی رده بندی را برگزار کردند؛ دیداری که در پایان با برتری تیم برق ماهان، حکم به سومی این تیم داد.

وی تصریح کرد: دیدار پایانی فوتسال جام رمضان مشهد، نبردی تماشایی و فراتر از سطح حتی لیگ برتر بود که در پایان وقت های قانونی یک بر یک مساوی شد و در ضیافت پنالتی ها این ستاره های دیروزی در تیم سازمان فرهنگی بودند که با برتری 5 بر 4 فاتح این جام جذاب و پُر کش و قوس شدند.

مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد به کار خود پایان داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد به کار خود پایان داد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسابقات فوتسال جام رمضان مشهد به کار خود پایان داد"، کلیک کنید.