مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه

علاقه مندان برای شرکت در مسابقه کتاب خوانی ولادت حضرت علی (ع) می توانند کتاب سیری در نهج البلاغه، اثر ماندگار شهید آیت الله مرتضی مطهری را مطالعه نموده و از تاریخ 10 فروردین ماه لغایت 31 فروردین 1402 به سوالات مسابقه پاسخ دهند.

شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات از طریق صفحه مسابقه در سایت انتشارات صدرا (مرکز نشر آثار استاد شهید مطهری) انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که شرکت در این مسابقه برای تمامی علاقه مندان رایگان و بدون هزینه است.

همچنین علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب سیری در نهج البلاغه از سایت انتشارات صدرا اقدام نمایند و با ارسال رایگان در سراسر کشور دریافت نمایند. پس از تکمیل مراحل خرید، کتاب حداکثر ظرف 3 روز کاری به خریداران در سراسر کشور تحویل داده خواهد شد. همچنین مطالعه این کتاب حدودا 8 ساعت از زمان شما را به خود اختصاص می دهد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه

جوایز مسابقه کتابخوانی شهادت امام علی (ع):

جوایز این مسابقه به سه بخش تقسیم می شود که از طرف انتشارات صدرا اهدا خواهد شد:

1. سه نفر اولی که بالاترین امتیاز را کسب کنند:

نفر اول: 3 میلیون تومان

نفر دوم: 2.5 میلیون تومان

نفر سوم: 2 میلیون تومان

2. شرکت کنندگانی که با دعوت از دوستان و اطرافیان خود، بیشترین آمار اطلاع رسانی را داشته باشند. جوایز این گروه عبارت است از:

سه نفر برتر، هر یک از نفرات 2 میلیون تومان

3. همچنین به 3 نفر از بین تمامی افرادی که در این مسابقه شرکت نموده اند، به قید قرعه مبلغ 1 میلیون تومان به هر یک اهدا خواهد شد.

برگزیدگان در این مسابقه در اردیبهشت ماه 1403 در سایت انتشارات صدرا معرفی شده و جوایز خود را دریافت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات خود می توانید به صفحه مسابقه در سایت انتشارات صدرا مراجعه نمایید.

5757

مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت شهادت امام علی (ع)+ جوایز ویژه"، کلیک کنید.