نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

در سایت مرکز سنجش پزشکی؛

نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

نتایج اولیه پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی به صورت کارنامه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری انین، آزمون کتبی پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در صبح روز پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در دانشگاه های علوم پزشکی محل آزمون برگزار شده است و 12 هزار و 358 نفر در پنجاه و یکمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی به رقابت پرداختند.

کلید اولیه پنجاه و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی 16 اردیبهشت در سایت مرکز سنجش پزشکی منتشر شد و داوطلبان تا 18 اردیبهشت فرصت داشتند اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند. کلید نهایی آزمون امروز سه شنبه 22 خردادماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

براساس کلید نهایی دو سوال حذف نهایی شدند. سوال شماره 53 در دفترچه A، سوال شماره 11 در دفترچه B، سوال شماره 29 در دفترچه C، سوال شماره 16 در دفترچه D در درس کودکان حذف شد. همچنین سوال شماره 73 در دفترچه A، سوال شماره 31 در دفترچه B، سوال شماره 49 در دفترچه C، سوال شماره 73 در دفترچه D در درس بیماری های داخلی حذف شد.

کارنامه حاوی نمره و رتبه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی امروز سه شنبه 22 خردادماه 1403 منتشر شده است.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته دستیاری تخصصی و انتخاب رشته محل برای داوطلبان مجاز به هفته دوم تیرماه 1403 موکول شده است.

نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج اولیه آزمون دستیاری پزشکی اعلام شد"، کلیک کنید.