نخستین مدرسه فریلنسری ایران راه اندازی می شود

از سوی دانشگاه علم و فرهنگ؛

نخستین مدرسه فریلنسری ایران راه اندازی می شود

نخستین مدرسه فریلنسری در کشور به همت دانشگاه علم و فرهنگ و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری انین، سهیل دادخواه سرپرست بنیاد توسعه کسب وکار دانشگاه علم و فرهنگ گفت: مدرسه فریلنسری دانشگاه علم و فرهنگ با شعار «تجربه دنیایی متفاوت با توسعه اکوسیستم فریلنسری ایران» در راستای گسترش اشتغال جوانان در عصر دیجیتال با رویکرد آینده مشاغل، به دنبال ترویج فرهنگ فریلنسری، توانمندسازی فریلنسر ها و توسعه اکوسیستم فریلنسری کشور است.

دادخواه افزود: این اقدام به دنبال توجه ویژه به نیاز ها و آینده کارآفرینی در کشور شکل گرفته است، تا امکانات آموزشی و پشتیبانی برای افرادی که به دنبال راهکار های نوآورانه و خلاقانه در حوزه فریلنسری هستند، فراهم شود.

سرپرست بنیاد توسعه کسب وکار دانشگاه علم و فرهنگ درباره خدمات قابل ارایه این مدرسه به پلتفرم ها، فریلنسرها، مدرسین و کارفرمایان، گفت: خدمات به پلتفرم ها در قالب هدایت کارفرمایان به سمت پلتفرم ها، توسعه و ترویج فرهنگ فریلنسری، ترغیب کارفرمایان به واگذاری خدمات به فریلنسرها، ترغیب افراد به فریلنسرشدن، هدایت فریلنسر ها به پلتفرم ها است. همچنین خدمات به فریلنسر ها نیز شامل تعیین صلاحیت حرفه ای، کمک به دیده شده فریلنسر های متخصص و توانمند و ارتقای مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری فریلنسر ها است.

وی افزود: از خدمات قابل ارایه به مدرسین نیز می توان به محورهایی، چون کمک به دیده شده افراد توانمند، ارتقا سطح مهارت های نرم و سخت آنها، تعیین صلاحیت حرفه ای مربیان، فضای کار اشتراکی، استودیو تولید محتوا، تامین زیرساخت های کلاس حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

دادخواه همچنین به خدمات ارایه شده به کارفرمایان اشاره کرد و گفت: آشنایی با فریلنسر ها و نحوه کارکردن با آنها، دسترسی به متخصصین در حوزه های مختلف، امکان تبادل نظر و گفتگو در حوزه های مختلف نیز خدماتی است که به کارفرمایان ارایه می شود.

ایجاد اولین شبکه اجتماعی فریلنسری ایران

سرپرست بنیاد توسعه کسب وکار خاطرنشان کرد: از دیگر ظرفیت های این مجموعه ایجاد اولین شبکه اجتماعی فریلنسری ایران است که همه افراد فعال در زیست بوم فریلنسری کشور می توانند در این بستر حضور فعال داشته باشند.

وی همچنین گفت: اولین رویداد تخصصی فریلنسری در کشور توسط دانشگاه علم و فرهنگ و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دیجیتال ریاست جمهوری 8 خردادماه 1403 برگزار و جزییات آن به زودی اعلام می شود.

گفتنی است، این اقدام می تواند گامی به سوی افزایش مهارت ها و فرصت های شغلی در حوزه های جدید و رشد اقتصاد دیجیتالی کشور باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://freelancingschool.ir/ مراجعه شود.

نخستین مدرسه فریلنسری ایران راه اندازی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین مدرسه فریلنسری ایران راه اندازی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین مدرسه فریلنسری ایران راه اندازی می شود"، کلیک کنید.