نقره داغ بازیکن بد دهن آبی ها/ والیبال ایران 6 تایی شد!

نقره داغ بازیکن بد دهن آبی ها/ والیبال ایران 6 تایی شد!

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسایل مختلفی همراه بود که گزیده ای از این وقایع و رویدادها در ادامه آمده است.

به گزارش انین،  تراکتور برای آسیایی شدن باید منتظر اتفاقات جام حذفی باشد و در دو حالت می تواند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا (سطح دوم رقابت های باشگاهی آسیا) را کسب کند.

لیگ بیست و سوم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید و استقلال و سپاهان به ترتیب نایب قهرمان و سوم شدند. پرسپولیس و استقلال به صورت مستقیم به رقابت های لیگ نخبگان راه پیدا کردند و سپاهان به عنوان تیم سوم سهمیه لیگ قهرمانان (سطح دو رقابت ها) را کسب کرد.

تیم ملی والیبال حریف برزیل نشد

تیم ملی والیبال ایران در ادامه هفته دوم لیگ ملت ها مقابل برزیل شکست خورد.

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت های 2024 از ساعت 6 و 30 دقیقه به مصاف برزیل به عنوان پرافتخارترین تیم جهان و لیگ ملت ها رفت و سه بر یک با نتایج 25 بر 19، 22 بر 25، 25 بر 16 و 25 بر 23 شکست خورد.  

رضایت پایز از عملکرد ملی پوشان والیبال ایران با وجود شکست برابر برزیل

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل برزیل پرافتخارترین تیم جهان، گفت: حالا یاد گرفتیم که همه با هم مثل یک تیم باشیم. تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت های 2024 از ساعت 6 و 30 دقیقه به مصاف برزیل به عنوان پرافتخارترین تیم جهان و لیگ ملت ها رفت و سه بر یک با نتایج 25 بر 19، 22 بر 25، 25 بر 16 و 25 بر 23 شکست خورد.

ویدیو/ خلاصه بازی والیبال ایران 1 – 3 برزیل

تیم ملی والیبال ایران در ششمین بازی اش در لیگ ملت ها با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل شکست خورد تا ششمین باخت متوالی اش را در این رقابت ها تجربه کند.  

تخصیص 110 میلیارد تومان برای تجهیز ورزشگاه ها به VAR توسط دولت

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر تجهیز رقابت های فصل آتی فوتبال باشگاهی کشور به VAR، از کمک 110 میلیاردی دولت به فوتبال برای تجهیز ورزشگاه ها خبر داد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تجهیز رقابت های فوتبال باشگاهی ایران از لیگ بیست و چهارم به VAR گفت: لازمه داشتن لیگ پویا، سالم و فسادستیز داشتن VAR است بنابراین لیگ بیست و چهارم حتما باید با VAR برگزار شود.

مهرداد محمدی 6 جلسه محروم شد/ محرومیت عرب براقی و جریمه میلیاردی بادامکی و رجبی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازیکن استقلال و یک داور را محروم و معاون ورزشی پرسپولیس و مربی استقلال را جریمه کرد.

پیروزی ایران برابر هنگ کنگ با 2 پنالتی و 2 گل خورده

تیم ملی فوتبال ایران در هفته پنجم مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2026، با نتیجه 4 بر 2 میزبانش هنگ کنگ را شکست داد.

تیم ملی فوتبال ایران در جریان هفته پنجم مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2026، از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) مهمان هنگ کنگ بود که این دیدار با برتری 4 بر 2 ایران به پایان رسید.

خلاصه بازی هنگ کنگ 2 – ایران 4

تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در در ادامه دیدارهاش در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2026، با نتیجه 4 بر 2 هنگ کنگ را شکست دهد. گل های ایران را مهدی طارمی (3 گل) و سردار آزمون به ثمر رساندند.

پایان خبر انین

نقره داغ بازیکن بد دهن آبی ها/ والیبال ایران 6 تایی شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقره داغ بازیکن بد دهن آبی ها/ والیبال ایران 6 تایی شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقره داغ بازیکن بد دهن آبی ها/ والیبال ایران 6 تایی شد!"، کلیک کنید.