نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد

با حضور چهره های نمایش ایران در فرهنگسرای نیاوران؛

نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد

مراسم افتتاحیه نمایش «2424» به نویسندگی و کارگردانی «زری اماد» و تهیه کنندگی «فرهاد قایمیان» با حضور تعدادی از هنرمندان شناخته شده تیاتر، سینما و تلویزیون در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری انین، در آیین افتتاحیه که شامگاه یکشنبه بیستم خرداد با حضور جمعی از هنرمندان شناخته شده تیاتر، سینما، تلویزیون و عرصه دوبله از جمله، محمدحسین لطیفی، حسین مسافرآستانه، تورج نصر، فرهاد قایمیان، عیلرضا باشکندی، علی همت مومیوند، فریبا رمضانپوردرسالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد، اجرای اول این نمایش به بانوی هنرمند ماندگار ایران «پری صابری» تقدیم شد.

محمدحسین لطیفی، کارگردان سینما در ابتدای مراسم گفت: تیاتر نور چشم هنر ها است و ما در سینما نیز باید حواسمان به تیاتر کشورمان باشد. در این چارچوب حمایت شما مخاطبان فهمیم تیاترهم بسیار ارزنده و امیدوار کننده است. تورج نصربازیگر و دوبلور پیشکسوت کشورمان هم در این برنامه بیان کرد: این مایه دلگرمی و افتخار من است که در اولین اجرای نمایش «2424» حضور دارم و امیدوارم از دیدن این نمایش لذت ببرید.

حسین مسافرآستانه کارگردان تیاتر نیز ضمن قدردانی از گروه اجرایی این نمایش «2424» گفت: این نمایشنامه اثری سخت و دشوار است ولی یقین دارم که اثری شایسته برای مخاطبان ارجمندی، چون شما خواهد بود. من براین باورم فعالیت در تیاتر طی این روزگار سخت تر از همه اوقات دیگر است. البته به طور کلی شغل تیاتر، حرفه سخت و پیچیده ای است که در این روزگار بسیار سخت تر است.

فرهاد قایمیان تهیه کننده نمایش «2424» هم درادامه این مراسم توضیح داد: با اقدامات و تلاش های ارزشمندی که برای بازسازی مجموعه فرهنگسرای نیاوران صورت گرفته است، چراغ تیاتر و رویداد های هنری «فرهنگسرای نیاوران» دوباره روشن شده و امیدواریم به لطف شما تماشاگران فهیم و حمایت صندوق اعتباری هنر به عنوان متولی این مجموعه ارزشمند، شاهد اجرا های درخشانی از هنرمندان در این مجموعه باشیم.

قایمیان ادامه داد: تصمیم گروه نمایش «2424» بر این شده است که هر شب اجرای نمایش را به یکی از بانوان هنرمند سرزمینم تقدیم کند. برهمین اساس در آیین افتتاحیه، تصمیم گرفتیم با افتخار نخستین شب اجرای این نمایش را به بانو پری صابری کارگردان شاخص تیاترکشورمان تقدیم کنیم.

زری آماد نویسنده و کارگردان این نمایش پس از پایان اولین اجرای این نمایش ضمن قدردانی از حضور پرتعداد مخاطبان در این نمایش از هنرمندان حاضر در مراسم، مدیریت صندوق اعتباری و فرهنگسرای نیاوران قدردانی کرد و گفت: بی شک بدون پشتیبانی و حمایت های بی محابای ایشان و صندوق حضور این اثر بر روی صحنه میسر و ممکن نبود. یک گروه تیاتر 9 ماه تمرین و تلاش را در پیش می گیرد تا نمایشی لایق چشمان شما خلق کند. ما بی شک نیازمند حمایت شما هستیم تا بر صحنه هویت یابیم و تلاش کنیم تا در فرهنگسرای نیاوران میزبان مخاطبان بیشتری باشیم.

نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش «2424» در اجرای اول به پری صابری تقدیم شد"، کلیک کنید.