هزاران معترض صهیونیست خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند

هزاران تن از شهرک نشینان اسراییلی شامگاه دوشنبه در نزدیکی ساختمان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) واقع در بیت المقدس غربی دست به تظاهرات زدند.

به گزارش انین، معترضان اسراییلی خواستار سرنگونی کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زود هنگام شدند.

الجزیره نوشت صهیونیست ها کابینه نتانیاهو را «کابینه تخریب و ویرانی» توصیف کردند و برگزاری انتخابات زود هنگام را خواستار شدند.

معترضان در تظاهرات شامگاه دوشنبه در بیت المقدس غربی با شعار «دولت تخریب اعتماد مردم را از دست داده است» به سمت کنست حرکت کردند تا خواستار تغییر کابینه نتانیاهو شوند.
تظاهرکنندگان پیش از رفتن به کنست مقابل منزل «اسحاق هرتزوگ»، رییس رژیم اسراییل در بیت المقدس غربی تجمع کردند.

هزاران معترض صهیونیست خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند
تظاهرات شهرک نشینان اسراییلی علیه نتانیاهو 

روزنامه عبری هاآرتص نیز پیشتر فاش کرد که مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی که عمدتا اعضای خانواده و نزدیکان اسرای صهیونیست هستند، صبح امروز دوشنبه با مسدود کردن اتوبان یک و دو در نزدیکی «هرتزلیا» تظاهراتی را در خیابان غزه در نزدیکی محل اقامت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم برگزار کرده اند.

این روزنامه عبری همچنین نوشت، معترضان خواستار آزادی اسرای صهیونیست در غزه شدند. آنها همچنین از نتانیاهو خواستند با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بر سر تبادل اسرا توافق کند.

تظاهرات امروز در اراضی اشغالی بعد از صدور فراخوانی از سوی خانواده های اسرای صهیونیست مبنی بر یک هفته تظاهرات علیه کابینه نتانیاهو آغاز می شود.

خانواده های اسرای صهیونیستی تقریبا هر روز برای آزادی اسرای خود تظاهرات می کنند. آنها با سیاست های نتانیاهو و کابینه وی در مورد جنگ غزه و نحوه آزادی اسرا مخالف هستند. خانواده های اسرای صهیونیست تاکید دارند نتانیاهو عمدا مانع رسیدن به توافق مبادله اسرا می شود و اسرای صهیونیست در اسارت در غزه کشته می شوند.

پایان خبر انین

هزاران معترض صهیونیست خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هزاران معترض صهیونیست خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هزاران معترض صهیونیست خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند"، کلیک کنید.