هوشیاری و آمادگی، ضرورت کار پلیس است

هوشیاری و آمادگی، ضرورت کار پلیس است

فرمانده کل انتظامی کشور حضور توام با بینش اطلاعاتی، آمادگی و هوشیاری را ضرورت کار پلیس در سال جدید برشمرد و گفت: با نگاه و بینش اطلاعاتی و آموزش و کار میدانی می توانیم موثر و مقتدر پیش برویم.

به گزارش انین به نقل از  خبرگزاری پلیس، سردار احمدرضا رادان با حضور در قرارگاه تامین نظم و امنیت تعطیلات نوروزی در مشهد و در جمع فرماندهان انتظامی استان خراسان رضوی، گفت: ان شاء الله در ماه مبارک  رمضان درک خوبی برای کسب فیض دنیا و آخرت داشته باشیم.  

وی افزود: خدمت پلیس در شب های قدر و تامین نظم و امنیت آن اندازه والایی دارد و چه شانی بالاتر از این که پلیس در خدمت زایران و مجاوران حضرت در شب های قدر باشد.

 فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به موفقیت ها و فراز و نشیب های سال 1402 که همراه با تلخی و شیرینی هایی بود، گفت: واکاوی وضعیت ها و هماهنگی درلایه های مختلف با تبیین راهبردهای اثر بخش یک ضرورت است تا بتوانیم به نتایج مورد نظر برای ارتقای حرکت خود دست یابیم.

رادان با اشاره به این مطلب که یکی از اولویت های اساسی امسال ما بحث معنویت و روح قرآنی است، گفت: حرکت سازنده ای سال گذشته در این زمینه داشته ایم و در سال جدید نیز برنامه ریزی های خوبی انجام شده  و در این مسیر امتیازاتی هم در نظر گرفته ایم.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطر نشان کرد: موضوع مسکن و معیشت کارکنان نیز اولویت بعدی سازمان انتظامی است که سال جدید با جدیت دنبال خواهد شد.

وی حضور توام با بینش اطلاعاتی، آمادگی و هوشیاری را  ضرورت کار پلیس در سال جدید برشمرد و گفت: با نگاه و بینش اطلاعاتی  و آموزش و کار میدانی می توانیم موثر و مقتدر پیش برویم.

رادان از تلاش پلیس خراسان رضوی برای تمهیدات ویژه نوروزی و تامین نظم و امنیت زایران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع)   تشکر کرد.

در ابتدای این جلسه سردار ساجدی نیا، معاون عملیات فراجا، سردار معصوم بیگی، رییس بازرسی کل فراجا و سردار تقوی، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی نیز گزارشی از وضعیت و اقدامات  و برنامه های پیش رو ارایه دادند.

پایان خبر انین

هوشیاری و آمادگی، ضرورت کار پلیس است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوشیاری و آمادگی، ضرورت کار پلیس است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوشیاری و آمادگی، ضرورت کار پلیس است"، کلیک کنید.