واگذاری یک طبقه قبر رایگان به متوفیان

واگذاری یک طبقه قبر رایگان به متوفیان

آفتاب نیوز :

مهدی چمران پیش از آغاز دویست و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دستور جلسات امروز شورا به موضوعات مختلفی پرداخته خواهد شد که از آن جمله گزارش حسابرس تفریغ بودجه سال 1401 خواهد بود. همچنین کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران نیز گزارشی را در این خصوص ارایه خواهد کرد.

وی افزود: چند لایحه نیز در دستور کار اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز خواهد بود که از آن جمله می توان به بهای مراکز فرهنگی و هنری شهرداری تهران اشاره کرد و در صورتی که زمان اجازه بدهد به نام گذاری برخی از معابر نیز خواهیم پرداخت.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که روز گذشته معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با برخی از اعضای شورای جلسه ای را داشته و قرارداد موسوم به قراداد حمل و نقل چین در اختیار آن ها قرار داده شده آیا شما از این موضوع اطلاع دارید یا خیر گفت؟ از این موضوع بی اطلاع هستم، اما معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مرتباً با کمیسیون حمل و نقل شورای شهر جلساتی را برگزار می کند.

وی درباره زمان بهره برداری از پایانه جدید شرق تصریح کرد: به زمان افتتاح این پایانه نزدیک می شویم و ان شاءالله هر چه سریع تر با انتقال شرکت های مسافربری از پایانه فعلی به پایانه جدید خدمت رسانی در پایانه شرق آغاز خواهد شد.

چمران در پاسخ به سوال دیگری که کاربری فعلی پایانه شرق چه خواهد بود گفت: بر اساس طرح جامعه کاربری این پایانه S (تجاری) خواهد بود.

وی ادامه داد: البته دسترسی به شبکه مترو در پایانه شرق نیز از گذشته پیش بینی شده بود که حتی قرار بود خط 3 مترو از این محدوده عبور کند، اما به هر طریق برای پایانه شرق ایستگاه مترو پیش بینی شده است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به سوال دیگری درباره 3 طبقه کردن میدان ونک گفت: در این خصوص هنوز طرح آن به شورا ارایه نشده است.

چمران در ادامه درباره تصویب قیمت قبر در صحن شورا تصریح کرد: در جلسه قبلی بنا بر مصوبه شورا یک طبقه قبر رایگان برای شهروندان پیش بینی شده است و دو طبقه دیگر (هر طبقه 15 میلیون تومان) به تصویب شورا رسیده است.

واگذاری یک طبقه قبر رایگان به متوفیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری یک طبقه قبر رایگان به متوفیان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری یک طبقه قبر رایگان به متوفیان"، کلیک کنید.