ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش باران در این استان ها

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش باران در این استان ها

به گزارش انین، سازمان هواشناسی صبح امروز -جمعه- در تشریح وضعیت جوی اعلام کرد: امروز در نیمه غربی دامنه ها و ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر، شرق و شمال شرق کشور رگبار باران رعد و برق گاهی وزش باد شدید را شاهد خواهیم بود.

همچنین در مناطقی از مرکز، جنوب و جنوب شرق بارش خفیف باران و وزش باد نسبتا شدید موقتی پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا، امروز بارش در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، قزوین، البرز و خراسان جنوبی شدت می یابد.

این سازمان برای رو شنبه در شمال غرب غرب دامنه ها و ارتفاعات زاگرس، دامنه ها و ارتفاعات البرز، سواحل دریای خزر و شمال شرق و برخی مناطق در جنوب و شرق کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید را پیش بینی کرد. در مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می شود.

همچنین روز یکشنبه تنها در برخی نقاط شمال غرب ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی وزش باد شدید رخ می دهد. در سایر مناطق جوی آرام پیش بینی می شود.

روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در نیمه غربی و سه شنبه در نیمه شمالی و ارتفاعات زاگرس در جنوب غرب بارش را شاهد خواهیم بود و طی روزهای جمعه و شنبه دریای خزر خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

وضعیت جوی پایتخت امروز نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در برخی ساعات خواهد بود. بیشینه دمای امروز تهران 25 درجه سانتی گراد و کمینه دما به 16 درجه سانتی گراد می رسد.

233233

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش باران در این استان ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش باران در این استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ بارش باران در این استان ها"، کلیک کنید.