وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان

وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان

آفتاب نیوز :

محمدحسن باقری شکیب اظهار کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی طی امروز و فردا آسمان استان عمدتاً قسمتی ابری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در ساعات بعدازظهر وزش باد نسبتاً شدید و افزایش ابر را خواهیم داشت، افزود: طی امروز احتمال بارش های پراکنده در برخی از نقاط استان وجود دارد.

باقری شکیب تصریح کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی نسبتاً قوی طی ساعاتی از یکشنبه شب و روز دوشنبه بارش باران در اکثر نقاط استان به ویژه در مناطق جنوبی استان پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: با توجه به تشدید بارش ها در برخی از ساعات یکشنبه شب و تا دوشنبه شب آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها را در برخی از نقاط استان خواهیم داشت.

باقری شکیب بیان کرد: از نظر تغییرات دمایی طی امروز و فردا هم روند افزایشی دمای روزانه را در استان داریم و از روز دوشنبه با فعالیت سامانه بارشی دمای روزانه بین چهار تا شش درجه نسبت به امروز کاهش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه روز گذشته بیشینه دما از نهاوند، اسدآباد و فامنین با 17 درجه سلسیوس گزارش شد، خاطرنشان کرد: صبح امروز دمای کمینه از فامنین و رزن با منفی یک درجه گزارش شده است .

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان اضافه کرد: دمای هوا در همدان طی 24 ساعت گذشته بین 16 و یک درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر امروز در همدان"، کلیک کنید.