وقتی محمدرضا شریفی نیا خودش را مارلون براندو می داند؛ واکنش آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا در نشست خبری فیلم معجزه پروین گفت: من هم در حدود 20 سالگی لاغر بودم. مارلون براندو هم وقتی نقش «زاپاتا» را بازی کرد، لاغر بود. من و مارلون براندو به خاطر نقش هایی که بازی کردیم چاق شدیم.

وقتی محمدرضا شریفی نیا خودش را مارلون براندو می داند؛ واکنش آزیتا حاجیان

آفتاب نیوز :

فیلم سینمایی «پروین» به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا آخرین فیلمی بود که در ششمین روز چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای اصحاب رسانه و منتقدان نمایش داده شد.

در نشست این فیلم، محمدرضا شریفی نیا که علاوه بر تهیه کننده فیلم، به عنوان بازیگر نقش پدر پروین اعتصامی نیز حضور داشت، درباره عکسی که از حدود 20 سالگی پدر پروین اعتصامی منتشر و بر اساس آن گفته شده که پدر پروین اعتصامی لاغر و محمدرضا شریفی نیا چاق است، تصریح کرد: من هم در حدود 20 سالگی لاغر بودم. مارلون براندو هم وقتی نقش «زاپاتا» را بازی کرد، لاغر بود. من و مارلون براندو به خاطر نقش هایی که بازی کردیم چاق شدیم.

در این بخش آزیتا حاجیان که نقش مادر پروین اعتصامی را در این فیلم بازی کرده است گفت: من در این مورد شهادت می دهم، چون از 22 سالگی با ایشان آشنا شدم.

وقتی محمدرضا شریفی نیا خودش را مارلون براندو می داند؛ واکنش آزیتا حاجیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقتی محمدرضا شریفی نیا خودش را مارلون براندو می داند؛ واکنش آزیتا حاجیان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقتی محمدرضا شریفی نیا خودش را مارلون براندو می داند؛ واکنش آزیتا حاجیان"، کلیک کنید.