پایداری شبکه توزیع برق خوزستان در بارندگی اخیر

پایداری شبکه توزیع برق خوزستان در بارندگی اخیر

انین/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: شبکه توزیع برق استان با وجود بارش سنگین باران پایدار است.

علی خدری امروز ششم فروردین ماه اظهار کرد: گروه های عملیاتی برق در سراسر استان خوزستان با شروع اولین بارش ها پبش از روز 29 اسفند سال 402 در آماده باش کامل قرار داشتند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.

به گزارش انین، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: با تلاش های انجام شده و رصد شبکه توزیع برق به صورت نقطه به نقطه و با استفاده از داده های برخط در حال حاضر مورد خاصی از قطعی برق وجود ندارد و در سراسر استان خوزستان، برق در پایداری کامل قرار دارد.

خدری ادامه داد: البته در برخی نقاط به صورت محدود آسیب هایی به شبکه وارد شده که با توجه به فعالیت 150 گروه ویژه عملیاتی در سراسر استان این موارد جزیی به سرعت مرتفع شده است و مرکز دیسپاچینگ و کنترل شبکه این شرکت، بدون وقفه با به روزترین امکانات برگرفته از هوش مصنوعی در حال بررسی شبکه برق استان است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت پیش از وقوع بارندگی ها و با جدی گرفتن هشدارهای مسیولان، اقدام به تامین تجهیزات و یراق آلات شبکه و استقرار آن ها در مناطق مختلف کرده است، عنوان کرد: کماکان حدود 1000 نفر از نیروهای عملیاتی توزیع برق خوزستان آماده هستند تا در صورت بروز هر گونه نارسایی احتمالی، بلافاصله وارد عمل شوند .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در عین حال از هم استانی ها خواست تا در صورت بروز مشکل در شبکه برق با شماره 121 و یا نرم افزار کاربردی “برق من” موارد را به اداره برق منطقه محل سکونت خود اطلاع دهند.

پایان خبر انین

پایداری شبکه توزیع برق خوزستان در بارندگی اخیر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایداری شبکه توزیع برق خوزستان در بارندگی اخیر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایداری شبکه توزیع برق خوزستان در بارندگی اخیر"، کلیک کنید.