پخش دیدار ایران و قطر در رسانه ها چگونه است؟

پخش دیدار ایران و قطر در رسانه ها چگونه است؟

همزمان با پخش زنده دیدار ایران ـ قطر از شبکه های سه و ورزش سیما، برنامه های «فوتبال برتر»، «جام آسیا 2023»، «جام آرزوها» و «این جام» زنده از تلویزیون و شبکه نمایش خانگی پخش می شوند.

به گزارش انین، از رقابت های جام ملت های آسیا دیدار ایران ـ قطر چهارشنبه (18 بهمن ماه) ساعت 18 و 30 دقیقه از شبکه سه سیما زنده پخش می شود.

این دیدار که از حساس ترین رقابت های جام ملت های آسیاست و تکلیف یکی از تیم های فینال را مشخص می کند، با ویژه برنامه هایی در تلویزیون و رادیو و همچنین پلتفرم های داخلی همراه خواهد بود.

پخش برنامه «فوتبال برتر» با اجرای محمدحسین میثاقی از ساعت 17 در شبکه سه سیما آغاز خواهد شد و محمدرضا احمدی برای پنجمین بار دیدار ایران از رقابت های جام ملت های آسیا مقابل قطر را گزارش خواهد کرد.

همچنین شبکه ورزش سیما با برنامه برنامه «جام آسیا 2023» با اجرای جواد خیابانی و مهدی توتونچی روی آنتن می رود و خداداد عزیزی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران به عنوان کارشناس ثابت در این برنامه حضور خواهد داشت.  

دیدار ایران ـ قطر با گزارش جواد خیابانی زنده از شبکه ورزش سیما پخش می شود.

همچنین محمد میر گزارشگر اعزامی قطر قرار است گفت وگو با بازیکنان تیم ملی را در آنتن شبکه ورزش داشته باشد.

ابراهیم میرزاپور ـ دروازه بان سابق تیم ملی ایران ـ و مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری در برنامه امروز «جام آسیا 2023» حضور خواهند داشت.

همچنین برنامه «جام آرزوها» که همزمان با آغاز رقابت های جام ملت های آسیا از شبکه نسیم پخش می شد امشب با حضور سالار عقیلی روی آنتن خواهد رفت.

این برنامه مدتی است هرشب ساعت 23 با اجرای پژمان بازغی از شبکه نسیم پخش می شود و تاکنون از اهالی فوتبال افرادی چون علی پروین، یحی گل محمدی، علیرضا منصوریان، علیرضا نیک بخت واحدی و … در این برنامه به گفت و گو پرداخته اند.

انتشار برنامه «این جام» که مدتی است از شبکه نمایش خانگی آغاز شده با اجرای فیروز کریمی و مجید یاسر امشب ساعت 22 از پلتفرم مجله فرهنگی انین و روبیکا پخش می شود.

همچنین دیدار ایران ـ قطر امروز ساعت 18 و 30 دقیقه با گزارش اختصاصی از  پلتفرم مجله فرهنگی انین منتشر خواهد شد.

پایان خبر انین

پخش دیدار ایران و قطر در رسانه ها چگونه است؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش دیدار ایران و قطر در رسانه ها چگونه است؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش دیدار ایران و قطر در رسانه ها چگونه است؟"، کلیک کنید.