پرتاب گاز اشک آور به سمت پلیس از سوی 2 سارق 25 ساله/ جزییات

پرتاب گاز اشک آور به سمت پلیس از سوی 2 سارق 25 ساله/ جزییات

به گزارش انین، سرهنگ محمد افشار درباره جزییات این خبر گفت: تیم عملیاتی کلانتری 134 شهرک غرب درحال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت، مشکوک شده و برای بررسی موضوع به آنان نزدیک شدند، اما این دو نفر به محض مشاهده ماموران به طور خطرناکی متواری شدند.

انین در خبری نوشت:وی با بیان اینکه تعقیب و گریز میان دو متهم و ماموران پلیس شکل گرفت، گفت: پس از مدتی تعقیب و گریز، ناگهان یکی از موبایل قاپان اقدام به استفاده از گاز اشک آور و پرتاب آن به سمت عوامل کلانتری کرد. در ادامه تعقیب و گریز به مدت 10 دقیقه ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام با شلیک پلیس موبایل قاپان زمینگیر و دستگیر شدند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از سارقان در حین فرار از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به مرکز درمانی منتقل شد، گفت: سارق دیگر نیز به مقر انتظامی انتقال داده شد. همچنین ماموران پلیس در بازرسی اولیه از متهمان که هر دو حدود 25 سال سن داشتند، تعداد دو عدد تلفن همراه مسروقه را که به تازگی سرقت کرده بودند کشف و ضبط کردند.

افشار با اشاره به انجام بازجویی از متهمان گفت: این افراد در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود و همچنین 30 فقره سرقت با همین شیوه اعتراف کردند. در ادامه برای هر دو متهم پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند که با توجه به وضعیت جسمی یکی از متهمان در بیمارستان، پس از طی دوره درمان به دادسرا منتقل خواهد شد.

233217

پرتاب گاز اشک آور به سمت پلیس از سوی 2 سارق 25 ساله/ جزییات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرتاب گاز اشک آور به سمت پلیس از سوی 2 سارق 25 ساله/ جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرتاب گاز اشک آور به سمت پلیس از سوی 2 سارق 25 ساله/ جزییات"، کلیک کنید.