پرداخت بخشی از مطالبات تیم های پایه و اعضای مس نوین

پرداخت بخشی از مطالبات تیم های پایه و اعضای مس نوین

انین/کرمان مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان از پرداخت بخشی از مطالبات اعضای تیم های پایه و تیم مس نوین خبر داد.

ابوالفضل برزگر با اعلام این خبر اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری مدیرعامل و رییس هیات مدیره باشگاه، بخشی از مطالبات تیم های پایه و تیم مس نوین پرداخت شد، هرچند اقدامات اجرایی از هفته های گذشته انجام شده بود اما مراحل نهایی کار بالاخره در روزهای اخیر طی شد و شاهد واریز این مبالغ به حساب اعضای تیم ها بودیم.

وی افزود: موضوع تاخیر در پرداخت اعضای تیم ها بی سابقه نبوده و حتی دیدیم که در سطح تیم بزرگسالان مس هم وجود داشت. حتی بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان شاخص مس رفسنجان هنوز پرداخت نشده، با این وجود می بینیم مهم این است که تیم ها با آرامش کار خودشان را دنبال کنند. 

برزگر گفت: متاسفانه در روزهای گذشته تحرکات ناپسندی در این خصوص انجام شد و برخی تلاش کردند اعضای تیم های پایه و مس نوین را مقابل باشگاه قرار بدهند که این اقدامات با اهداف دیگری صورت می پذیرد و در راستای سهم خواهی ها انجام می شود.

مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان اضافه کرد: با تلاش مسیولان باشگاه بخش باقیمانده از مطالبات اعضای تیم ها نیز به زودی پرداخت خواهد شد و تلاش می کنیم با قدرت برای حضور در فصل آینده و ایجاد پشتوانه فنی مناسب برای تیم بزرگسالان مس تلاش کنیم. همانطور که تاکنون بازیکنان بومی از تیم های پایه و تیم مس نوین به تیم اصلی ملحق شدند، این اتفاق با شایسته سالاری و نگاه موشکافانه آقای نویدکیا استمرار پیدا می کند و هر بازیکنی که توانایی همراهی تیم بزرگسالان را داشته باشد، بدون توجه به سفارش ها، تخریب ها و حتی تهدیدها بر مبنای توانایی خودش به تیم اضافه خواهد شد.

به گزارش انین و به نقل از سایت رسمی باشگاه صنعت مس رفسنجان، برزگر در پایان گفت: باشگاه مس رفسنجان طبق روال همیشگی با تمام توان از همه رده های پایه، پرورش و شناسایی استعدادهای بومی و ایجاد پشتوانه مناسب برای تیم بزرگسالان با اولویت توجه به استعدادهای شهرستان و استان حمایت می کند و تخریب ها و منفعت طلبی ها هیچ تاثیری در این روند نخواهد داشت.

پایان خبر انین 

پرداخت بخشی از مطالبات تیم های پایه و اعضای مس نوین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرداخت بخشی از مطالبات تیم های پایه و اعضای مس نوین" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرداخت بخشی از مطالبات تیم های پایه و اعضای مس نوین"، کلیک کنید.