پسوند «خلیج فارس» به نام استقلال اضافه نخواهد شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

پسوند «خلیج فارس» به نام استقلال اضافه نخواهد شد - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انین و به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، عبدالعلی علی عسکری در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در خصوص مباحث اخیر پیرامون تغییر نام تیم استقلال، گفت: کنسرسیومی از گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، 85 درصد سهام شرکت استقلال ایران را خریداری کرده و این موجب مسرت و افتخار ماست که در کنار هواداران پرشمار این تیم، انشاالله به تعالی این تیم و ورزش کشور بویژه در عرصه های بین المللی کمک خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در خصوص تغییر نام شرکت استقلال ایران مباحثی در جریان است و این رویه در هلدینگ خلیج فارس وجود دارد که شرکت های تابعه، پسوند خلیج فارس را داشته باشند، منتها اولویت اول ما حفظ نام استقلال ایران برای این شرکت است و تمام تلاش خود را در این راستا می کنیم، اما در صورتی که مراجع ذیصلاح بر حذف پسوند ایران اصرار داشته باشند با هماهنگی با وزارت ورزش و طبق قانون تجارت و ضوابط حاکم بر شرکت های بورسی درباره تغییر پسوند شرکت استقلال ایران اقدام خواهیم کرد.

علی عسکری خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما برای موفقیت استقلال است و این نام زیبا بر روی تیم استقلال برقرار خواهد ماند.

لازم به ذکر است که پیش از این علی عسکری خبر از اضافه شدن پسوند خلیج فارس به انتهای نام باشگاه استقلال داده بود و حالا از تصمیم خود منصرف شده است.

پسوند «خلیج فارس» به نام استقلال اضافه نخواهد شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسوند «خلیج فارس» به نام استقلال اضافه نخواهد شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسوند «خلیج فارس» به نام استقلال اضافه نخواهد شد – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.