پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است - خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انین، سردار قاسم رضایی در دیدار با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تشریح برنامه سفر خود به استان های شمالی به بررسی وضعیت و مدیریت جرایم و برشمردن مهمترین دغدغه های مردم پرداخت و اظهار کرد: فرهنگ غنی و انسجام مدیریتی در حوزه فرهنگی، کار در حوزه انتظامی در گیلان را سهل کرده است.

وی همسویی فرهنگ مردم را موجب تسهیل در انجام امور انتظامی اعلام کرد و بیان داشت: برابر بررسی و ارزیابی های صورت گرفته، استان گیلان از لحاظ شاخص های انتظامی و امنیتی یکی از استان های موفق در کشور است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور بستر فرهنگی و همکاری دستگاه ها را در ایجاد امنیت مطلوب تاثیر گذار دانست و به اجرای طرح نور در استان های مسافر پذیر برای کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و بیان داشت: برابر برآوردهای انجام شده اقدامات انتظامی توام با اقدامات ایجابی در استان گیلان با موفقیت اجرا شده است.

این مقام ارشد انتظامی اجرای طرح نور را یکی از دغدغه های نماینده ولی فقیه در استان اعلام کرد و گفت: باید زیرساخت های مورد نیاز و مناسب از طریق دستگاه های متولی برای اجرای طرح نور در استان فراهم شود.

سردار رضایی با تاکید بر ایجاد فضایی مناسب برای خدمات دهی به عموم شهروندان و مسافران در سواحل و تفرجگاه های استان با بسیج تمامی امکانات و شرایط به اجرای مستمر طرح نور در کشور اشاره کرد و افزود: برخورد با جرایم مشهود بر اساس قانون وظیفه ذاتی مجموعه انتظامی است.

وی با اشاره به تحمیل جنگ نرم توسط دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه طرح ها و برنامه های مجموعه انتظامی هدفمند و بر اساس قانون است و برکات خوبی هم به دنبال داشته است خاطرنشان کرد: برای پلیس همه کسانی که در مقابل قانون گردنکشی کنند یکسان هستند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره تقدیر عموم شهروندان و خانواده شهدا از اقدامات پلیس اظهار داشت: مجموعه انتظامی در انجام ماموریت های گسترده خود مضایقه نمی کند.

سردار رضایی در ادامه به اجرای مستمر طرح مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات در کشور اشاره کرد و بیان داشت: برابر قانون حمل و نگهداری و استفاده از سلاح غیرمجاز جرم است و هرکس سلاح غیرمجاز دارد باید احساس ناامنی کند.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان از مجموعه انتظامی، نگاه انقلابی و هوشمندانه را پشتوانه اجرای صحیح قانون در جامعه اعلام کرد.

پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس مکلف به ادای تکلیف و اجرای قانون است – خبرگزاری انین | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.