پژمان و عادل، خیابانی و خداداد را رسما شکست دادند

پژمان و عادل، خیابانی و خداداد را رسما شکست دادند

آفتاب نیوز :

این روز ها عادل فردوسی پور در برنامه اینترنتی فوتبال 360 با طنازی جذاب پژمان جمشیدی گوی سبقت را از صداوسیما با بودجه چند هزار میلیارد تومانی ربوده است.

در حالی که تلویزیون هم با حضور خداداد عزیزی و بامزگی هایش و گاف های کلامی جواد خیابانی سعی می کند با ترند شدن در شبکه های مجازی برای خود طرفدار جذب کند، اما با مشاهده بازخورد ها مشخص است که راه به جایی نمی برد و فوتبال 360 یک سر و گردن بالاتر از این حرفهاست.

در مطلب زیر به مقایسه کیفیت این دو برنامه ورزشی پرداخته ایم.

فرشته یا شیطان؟ انتقادات و تحسین ها از مجری مغضوب برنامه نود در سال های اخیر بیشتر از همیشه شده است. گروهی او را منتقد جدی فوتبال ایران می دانند که حتی با وجود از دست دادن برنامه تخصصی اش هم چنان به فعالیت در حوزه مورد علاقه اش می پردازد و گروهی هم او را عروسک خیمه شب بازی ای توصیف می کنند که اگرچه خودش را دغدغه مند نشان می دهد، اما در نهایت آن طور که باید به خط قرمز ها نزدیک نمی شود.

حواشی متفاوت برنامه فوتبال 360 ویژه برنامه جام ملت های آسیا هم هم به نوع خود قابل توجه بوده و خبرساز شده است. یکی از جذاب ترین بخش از گپ و گفت عادل فردوسی پور با رامین رضاییان بود که در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد، سوال جنجالی عادل فردوسی پور از پدر رامین رضاییان درباره زندگی شخصی این چهره مطرح فوتبال بود. عادل فردوسی پور در یک اقدام شیطنت آمیز سوالی را خطاب به پدر رامین رضاییان مطرح کرد که با پاسخ جنجالی وی مواجه شد.

این پرسش و پاسخ جنجالی میان عادل فردوسی پور و پدر رامین رضاییان واکنش های بسیاری را به دنبال داشت تا آنجا برخی از مخاطبان این برنامه این سوال عادل را یک حرکت جسورانه و شیطنت آمیز از سوی فردوسی پور توصیف کردند.

4 حرکت رندانه عادل که اخیرا مرتکب شد و متوجهش نشده اید

یکی از بخش های احساسی برنامه فوتبال 360 حضور امیر حاج رضایی پیشکسوت و کارشناس فوتبال بود که از تهمتی که به او زدند با بغض گلایه کرد. وی گفت: من همیشه از مسیولان انتقاد کردم، اما آن ها با ادبیات نازل و تهمت پاسخ دادند. مردم وجدان ما هستند؛ باید به مردم راست بگوییم.

آیتم حضور جواد کاظمیان هم در این برنامه خبرساز شد و شوخی آن ها با مونیکا بلوچی (بازیگر و مدل مشهور ایتالیایی) حسابی در فضای مجازی وایرال شده است.

دعوای جواد کاظمیان و پژمان جمشیدی بر سر مونیکا بلوچی!

علی دایی نیز در شب بازی پرحاشیه ایران و ژاپن مهمان فردوسی پور بود که عادل برایش سنگ تمام گذاشت و در یک اقدام غیرمنتظره با حضور «نورا» تولد شهریار فوتبال ایران را جشن گرفت.

جواد خیابانی و خداداد سوژه تازه صداوسیما!

 این روز ها تب جام ملت های آسیا در ایران داغ است و شبکه های تلویزیون برنامه های زیادی را به این مسابقات اختصاص داده اند. یکی از این برنامه ها «جام آسیا 2023» است که با اجرای جواد خیابانی و حضور خداداد عزیزی به عنوان کارشناس ثابت برنامه از شبکه ورزش پخش می شود. این برنامه مطابق انتظارات بحث برانگیز و جنجالی شده است.

در هر قسمت آن شاهد اظهارات عجیب جواد خیابانی و کل کل های او با خداداد عزیزی هستیم. دربرنامه ای که روز پدر پخش شد، فرزند خداداد عزیزی روی آنتن آمد و او به شدت غافلگیر شد و فضای دراماتیکی ایجاد شد، اما اظهارات خیابانی و سوال های عجیبش از پسر عزیزی این فضا را تحت تاثیر قرار داد.

خیابانی در برنامه ای که حمید استیلی مهمان آن بود با اشاره به بازی ایران و آمریکا در جام جهانی فرانسه و گزارش آن بازی اظهار کرد: «گفته بودند بعد از گل به آمریکا سکوت کنم و من بعد از دو گل ایران سکوت دارم.» جواد خیابانی قبلا نیز گفته بود که از او خواسته شده که در گزارشگری از “هیجان” خود بکاهد تا مردم برای شادی به خیابان نیایند. این سخنان او بازتاب زیادی داشت.

کل کل های خیابانی و عزیزی هم واقعا طاقت فرسا شده است. اغلب این کل کل ها نیز ناشی از اشتباهات خیابانی است. کاربران شبکه های اجتماعی خیابانی را به بی سوادی متهم می کنند. برخی دیگر می گویند صداوسیما باید درباره استفاده از خیابانی در برنامه های فوتبالی توضیح دهد.

اما حواشی این برنامه به همین جا ختم نشد. پس از بازی ایران و سوریه در یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا، بحث خداداد عزیزی و خیابانی به حدی بالا گرفت که عزیزی به واسطه تعابیر خیابانی عصبانی شد و سر خیابانی داد کشید که اطرافیان سعی کردند جو را آرام کنند.

درگیری شدید خیابانی و خداداد حین پخش زنده

در جدیدترین حاشیه هم پس از پایان بازی ایران و ژاپن خیابانی در اظهاراتی عجیب از قیمت ارز گلایه کرد و گفت::تورو خدا کاری کنید قیمت دلار بیاد پایین و سفره مردم کوچکتر از این نشه! و در قامت یه کارشناس اقتصادی ظاهر شد.

شوخی خداداد عزیزی حین آب خوردن محمود فکری هم سوژه دیگری بود که انتقاد کاربران را به همراه داشته و منتقدان این جنس از حرکات و واکنش های خداداد عزیزی را یکی از عوامل کاهش سطح کیفی این برنامه ورزشی دانسته اند.

پژمان و عادل، خیابانی و خداداد را رسما شکست دادند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پژمان و عادل، خیابانی و خداداد را رسما شکست دادند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پژمان و عادل، خیابانی و خداداد را رسما شکست دادند"، کلیک کنید.