چادر ملو هم لیگ برتری شد

چادر ملو هم لیگ برتری شد

به گزارش خبرگزاری انین؛ هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال کشورمان امشب با 9 بازی به صورت همزمان برگزار شد.در خرم آباد خیبر که طبق جدول میهمان شهر راز شیراز بود، برای برگزاری جشن قهرمانی در خانه خود به مصاف حریف رفت و در نهایت پس از تساوی یک بر یک در این مسابقه جشن قهرمانی خود را با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون و حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ برگزار کرد. شاگردان رضا مهاجری با ثبت 77 امتیاز بیشترین امتیاز تاریخ لیگ یک را به دست آوردند.

چادر ملو اردکان با برتری یک بر صفر در ورزشگاه نصیری یزد مقابل دریای بابل، به عنوان دومین تیم راهی لیگ برتر شد. شاگردان سعید اخباری با وجود اینکه در امتیاز 73 با فجرسپاسی برابر شدند به دلیل برتری در بازی رو در رو مقابل شیرازی ها به لیگ برتر صعود کردند. با این نتیجه دریای بابل 31 امتیازی هم به دسته 2 سقوط کرد.فجرسپاسی هم با وجود برتری یک بر صفر در خانه پارس جنوبی جم نتوانست به لیگ برتر صعود کند.در دیگر بازی حساس امشب داماش گیلان در ورزشگاه عضدی رشت مقابل سایپا به تساوی 2_2 رضایت داد تا با رسیدن به امتیاز 32، به رتبه پانزدهم صعود کرده و بقای خود را قطعی کند.

نتایج دیدارهای هفته پایانی به شرح زیر است:

شهرراز شیراز یک_خیبر خرم آباد یکگل ها: پیمان نامور برای شهرراز/ سجاد دانایی برای خیبر

پارس جنوبی جم صفر_ فجرسپاسی شیراز 2گل ها: مهدی شریفی و داود رجبی

چادر ملو یک_ دریای بابل صفرگل: سید علی یحیی زاده

آریو اسلامشهر صفر_استقلال ملاثانی صفر

داماشیان گیلان 2_ سایپا 2گل ها: سجاد قلی بیگی و رضا زاهدتبار داماشیان/ یاسین جرجانی و سید پیمان میری برای سایپا

مس شهر بابک 2_ شاهین بندرعامری یکگل ها: حمید گلزاری و علیرضا ولی زاده برای مس

مس سونگون یک_ مس کرمان یکگل ها: فرزان دانا برای مس سونگون/ خشایار زبرجد برای مس کرمان

نفت مسجد سلیمان 2_ خوشه طلایی صفر

نفت و گاز گچساران 3_ شهرداری آستارا صفرگل ها: رشید کارگری، علی افراز و علی نبی زاده

257 251

چادر ملو هم لیگ برتری شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چادر ملو هم لیگ برتری شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چادر ملو هم لیگ برتری شد"، کلیک کنید.