کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک

کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک

جانشین پلیس فرودگاه های کشور از کشف مواد مخدر توسط عوامل تخصصی پلیس فرودگاه شیراز در اقدامی مشترک خبر داد

به گزارش انین و بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، سرهنگ مهدی رستمی – جانشین پلیس فرودگاه های کشور، بیان داشت: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در راستای مبارزه با عناصر قاچاق مواد مخدر و در پی تعامل سازنده پلیس فرودگاه شیراز با پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان فارس خبری در خصوص قاچاق و نگهداری مواد مخدر واصل شد.

وی ادامه داد: در این راستا یک قاچاقچی اهل و ساکن شیراز شناسایی گردید که به صورت گسترده در امر خرید و فروش انواع مواد مخدر فعالیت می نمود و مقادیر قابل توجهی موادمخدر در منزل خویش نگهداری می کرد و قصد فروش آن را داشت.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، مراتب در دستور کار پلیس فرودگاه شیراز قرار گرفت، با هدایت عملیاتی پلیس فرودگاه، تیم اداره عملیات ویژه مواد مخدر استان فارس در قالب دو اکیپ به محل عزیمت کرده و به صورت نامحسوس محل را تحت مراقبت قرار دادند.

جانشین پلیس فرودگاه های کشور گفت: با رصدهای فنی و اطلاعاتی این پلیس ماموران اعزامی پس از اخذ مجوز قضایی و با رعایت موازین شرعی و قانونی و حفظ حریم مجاورین طی یک عملیات غافلگیرانه وارد منزل متهم شدند و از بازرسی انجام شده 8 بسته مواد مخدر از نوع تریاک، موسوم به پنج کیلویی تریاک به میزان 40 کیلوگرم کشف گردید.

سرهنگ رستمی در پایان خاطر نشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی گردید.

پایان خبر انین

کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک"، کلیک کنید.