کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام علیه صهیونیست ها را تبریک گفتند

کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام علیه صهیونیست ها را تبریک گفتند

کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام در شمال غزه را که به کشته شدن و اسارت صهیونیست ها منجر شد، تبریک گفتند.

به گزارش انین، کمیته های مقاومت فلسطین در بیانیه ای اعلام کردند: ما عملیات قهرمانانه گردان های القسام، شاخه نظامی حماس علیه ارتش شکست خورده دشمن را که به کشته، زخمی و اسیر شدن تعدادی از سربازان نازی صهیونیستی منجر شد، تبریک می گوییم.

طبق گزارش سما، در این بیانیه آمده است: عملیات قهرمانانه جبالیا ثابت می کند که مقاومت فلسطین همچنان دست برتر را در میدان دارد و با تمام نیرو و اقتدار خود در صحنه هایی که تمام جهان را به حیرت واداشته است، دشمن را هدف قرار می دهد.

در این بیانیه تاکید شده است: وحدت میدانی و هماهنگی بالای گروه های مقاومت سیلی سختی به ارتش صهیونیستی و رهبران جنایتکار آن است. جنگ جبالیا نشان داد که آن ها از شکست فرماندهی، برنامه ریزی و اطلاعاتی رنج می برند و هیچ هدفی جز قتل زنان و کودکان و نابودی تمام زندگی در جبالیا و تمام نوار غزه ندارند.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: شکست و ناکامی رژیم صهیونیستی و ارتش نازی آن و رهبران جنایتکارش که تشنه خون هستند، مقابل وحدت ملت و مقاومت ما و پایداری اسطوره ای آن که طی نبرد دفاع از جبالیا شاهد آن بودیم، ادامه خواهد داشت.

پیش از این ابوعبیده، سخنگوی گردان های عزالدین القسام طی پیامی صوتی اعلام کرد رزمندگان مقاومت عصر شنبه در شمال نوار غزه توانستند در یک عملیات کمین پیچیده چند نظامی صهیونیست را کشته، زخمی و اسیر کنند.

وی افزود: عملیات پیچیده ای را در جبالیا واقع در شمال نوار غزه با کشاندن نیروهای صهیونیست به داخل یکی از تونل ها انجام دادیم و توانستیم از فاصله صفر با دشمن درگیر شویم. ما به مقابله با تجاوزات در تمام جبهه های نبرد ادامه می دهیم و جزییات جدید این عملیات ها را در فرصتی دیگر بیان خواهیم کرد.

پایان خبر انین

کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام علیه صهیونیست ها را تبریک گفتند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام علیه صهیونیست ها را تبریک گفتند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمیته های مقاومت فلسطین عملیات القسام علیه صهیونیست ها را تبریک گفتند"، کلیک کنید.