یوونتوس به زحمت از شکست گریخت

یوونتوس به زحمت از شکست گریخت

آفتاب نیوز :

با اضافه شدن یک نتیجه مایوس کننده دیگر به کارنامه تیم فوتبال یوونتوس در فصل جاری رقابت های سری A، آژیر خطر برای این تیم به صدا درآمد.

یوونتوس که رویایش برای کسب اولین قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا پس از چهار سال هفته ها پیش بر باد رفته بود، شب گذشته (جمعه) از ساعت 22:15 به وقت تهران در نخستین بازی از هفته سی و سوم سری A، میهمان تیم کالیاری بود و این بازی را که تا آخرین دقایقش به حریف باخته بود، به زحمت با تساوی 2-2 به پایان رساند.

در این بازی ابتدا میزبان با گلزنی جانلوکا گایتایو در دقیقه 30 از روی نقطه پنالتی پیش افتاد، پنالتی که حاصل برخورد توپ با دست گلیسون برمر مدافع میانی برزیلی یوونتوسی ها بود. تنها 6 دقیقه بعد این سناریو تکرار شد و این بار خطای وویچخ شزنی دروازه بان یووه روی شومورودوف، مهاجم ازبکستانی حریف داور را مجاب به اعلام یک ضربه پنالتی دیگر به سود کالیاری کرد. پنالتی دوم میزبان را یری مینا در دقیقه 36 زد و همچون بار اول توپ به تور دروازه بانوی پیر دوخته شد.

پس از دریافت این دو گل، بیانکونری کمی به خودش آمد و یک دقیقه به پایان نیمه نخست، یکی از گل های خورده را توسط دوشان ولاهوویچ جبران کرد هرچند که VAR گل او را مردود تشخیص داد. ولاهوویچ در دقیقه 62 بار دیگر دروازه حریف را باز کرد و این بار گلش مورد پذیرش واقع شد. تلاش های بانوی پیر برای فرار از شکست در نهایت به لطف گل به خودی بازیکن کالیاری نتیجه داد و آلبرتو دوسنا با گشودن دروازه تیمش در دقیقه 87 کار را به تساوی کشاند.

یوونتوس رده سومی اگرچه از شکست گریخت، اما با از دست دادن دو امتیاز، این فرصت را در اختیار بولونیای رده چهارمی قرار داد تا با کسب پیروزی در این هفته، اختلافش را با بانوی پیر به دو امتیاز کاهش دهد.

در جدول رده بندی سری A، اینتر با 83 امتیاز، میلان با 69 امتیاز، یوونتوس با 64 امتیاز، بولونیا با 59 امتیاز و رم با 55 امتیاز به ترتیب رده های اول تا پنجم را در اختیار دارند.

یوونتوس به زحمت از شکست گریخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یوونتوس به زحمت از شکست گریخت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یوونتوس به زحمت از شکست گریخت"، کلیک کنید.