61 درصد اسراییلی ها باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی حماس پایان یابد

61 درصد اسراییلی ها باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی حماس پایان یابد

یک نظرسنجی در فلسطین اشغالی نشان می دهد که 61 درصد از صهیونیست ها معتقد نیستند که جنگ غزه با «فروپاشی جنبش حماس» پایان یابد.

به گزارش انین، این نظرسنجی که روز جمعه توسط شبکه 13 رژیم صهیونیستی  منتشر شد، نشان داد 61 درصد از صهیونیست ها «باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی جنبش حماس پایان یابد.»

مقامات صهیونیستی مدعی هستند تنها پس از تحقق اهداف جنگ غزه از جمله به اصطلاح نابودی حماس و آزادی اسرا جنگ غزه را متوقف خواهند کرد؛ اهدافی که تاکنون عملی نشده اند.

همچنین بر اساس این نظرسنجی، 59 درصد از صهیونیست ها معتقدند که وضعیت در شمال فلسطین اشغالی که در درگیری مستمر با حزب الله لبنان به سر می برد، بدتر خواهد شد.

در همین راستا، «نیر دفوری» تحلیلگر مسایل نظامی شبکه 13 رژیم صهیونیستی گفت «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصمیمات سرنوشت ساز در مورد رفح، معامله تبادل اسرا و روند جنگ در شمال فلسطین اشغالی را به تعویق می اندازد.

وی با بیان اینکه هر موضوعی به دیگری مربوط می شود و بر آن تاثیر می گذارد، تاکید کرد: اسراییل بر سر دوراهی قرار دارد و دیگر نمی تواند صبر کند.

دفوری با تاکید بر اینکه این سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان است که «نبرد را از منظر استراتژیک رهبری می کند»، خاطرنشان کرد شهرک نشین ها به شهرک های شمال فلسطین اشغالی «باز نخواهند گشت».

همچنین «اسحاق بریک» سرلشکر در نیروی ذخیره رژیم صهیونیستی گفت اگر جنگ به همین شکل پیش برود و متوقف نشود به نابودی رژیم منجر خواهد شد.

وی افزود «نابودی کامل حماس» همانطور که نتانیاهو هر روز تکرار می کند، «شعاری توخالی و بدون اساس است.» در نتیجه پیروی از این شعار است که اکنون رژیم صهیونیستی به سمت از دست دادن زندانیان، از دست دادن جهان، از دست دادن اقتصاد و همچنین به سمت از دست دادن امنیت استراتژیک حرکت می کند.

پایان خبر انین

 

61 درصد اسراییلی ها باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی حماس پایان یابد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "61 درصد اسراییلی ها باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی حماس پایان یابد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "61 درصد اسراییلی ها باور ندارند که جنگ غزه با فروپاشی حماس پایان یابد"، کلیک کنید.